Diabeedikool logo

Privaatsustingimused

 1. Kampaanias osalejate (Osalejad) isikuandmete vastutav töötleja on: 
  1. Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing, 80295274, Liimi tn 1-312 Tallinn Harjumaa 10621 (ELDÜ)
 2. ELDÜ on nende isikuandmete vastutav töötleja, mis on vajalikud heategevuslikul Diabeedipäeva kõnnil osalemise registreerimiseks. 
 3. ELDÜ kinnitab, et isikuandmeid kasutatakse vaid selle kampaaniaga seotud eesmärkidel ja neid hoitakse alles ainult seni, kuni see on vajalik eelmainitud eesmärkidel ja nende kohta kehtivate seaduslike kohustuste täitmiseks. Andmed kustutatakse 30 päeva jooksul pärast heategevusliku Diabeedipäeva kõnni toimumist. 
 4. Kampaanias osalemiseks peab Osaleja esitama isikuandmed:
  1. eesnimi ja perekonnanimi ning e-posti aadress
 5. Igal Osalejal on õigus:
  1.  saada teavet selle kohta, kas tema isikuandmeid on töödeldud ning saada juurdepääs oma registreeritud isikuandmetele;
  2. oma isikuandmeid muuta või täiendada;
  3. piirata oma isikuandmete töötlemist.
  4. andmete teisaldatavusele, s.t tal on õigus saada esitatud isikuandmetest koopia struktureeritud, üldkasutatavas ja masinloetavas vormis ning taotleda isikuandmete edastamist teisele vastutavale töötlejale eeldusel, et isikuandmete töötlemine põhineb osaleja nõusolekul või lepingu täitmisel ning et see on automaatne.
  5. võtta igal ajal tagasi oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks. Nõusolekust taganemine ei mõjuta enne nõusolekust taganemist toimunud töötlemise seaduslikkust.
  6. mitte nõustuda isikuandmete töötlemisega.
  7. nõuda oma isikuandmete kustutamist vastavalt EL isikuandmete kaitse üldmääruse artiklile 17, näiteks juhul, kui isikuandmete töötlemine ei ole eelnimetatud eesmärkideks vajalik või kui isikuandmete töötlemiseks puudub seaduslik alus.
 6. Kui osaleja soovib rohkem teavet isikuandmete töötlemise kohta, võib ta ühendust võtta: info@diabeedikool.ee

Scroll to Top